«To celebrate the launch of Medal of Honor Airborne EA Invite you to experience what it took to become an Airborne Hero by participationg in a tactical training day at a military location in the UK. Please arrive at 4pm on the 18th July for an early start to the training day on the 19th of July»

Мне уже страшно. Это вам не аквабайк!

Комментарии

4 ответа для «»

  1. Аватар пользователя rafffa

    ааа, тоха, ты тоже едешь?!
    и я!
    там написано, что мы будем прыгать с парашютом, бля!

    1. Аватар пользователя Антон Логвинов

      Вот и я говорю, бля!

  2. Аватар пользователя lt_charlie

    Igromania’s Band of Brothers

    We pull upon the risers, we fall upon the grass!
    We never land upon our feet, we always hit our ass!
    Aye, aye, Christ almighty, who the hell our we?!
    Zim-zam, goddamn, we’re airborne infantry!!!

  3. Аватар пользователя criminalhand

    это чтобы потом работали качевственнее