Spin Logic випустила Big Santa на платформі RTG

Spin Logic випустила Big Santa на платформі RTG

Компанія Spin Logic випустила святковий тематичний відеослот Big Santa на платформі Realtime Gaming (RTG) в День подяки. У грі представлені стековані символи та знаки великих розмірів, які займають до 9 позицій на п'яти барабанах із 3 позиціями. У грі двадцять п'ять фіксованих ліній виплат, а ціна спінів починається від 0,25 за кожен.

Spin Logic Big Santa

Молодий червононосий олень Рудольф є диким символом, він може з'являтися як стека або як великий знак будь-де на барабанах. Мішок з іграшками Санти є символом розкиду, а 3 або більше іконок приносять все більше безкоштовних обертань, починаючи з 10. Подивіться в лівій частині екрана слота під час безкоштовних ігор, щоб побачити, на якому множнику від 2x до 5x зупинився лічильник. Безкоштовні ігри можуть запускатися нескінченно, або, принаймні, поки ви не виграєте 50 000x вашої ставки на лінію, коли функція автоматично завершиться. До слова, для гри надаються безплатні спіни за реєстрацію.

Санта, місіс Клаус та ельф – найоплачуваніші символи, за ними слідують другорядні знаки: панчоха, подарунок, кавова чашка, млинці та різдвяний дзвіночок. Тільки дикі та основні символи з'являються на квадратах 2×2 або 3×3, тоді як другорядні завжди поодинокі.

Багато ігрових студій випускають нові ігри або клонують старі математичні моделі для святкових релізів. Цей ігровий двигун абсолютно новий і не має аналогів у бібліотеці розробника.

Більше дюжини ігор Spin Logic у казино RTG

Для тих, хто не знайомий з назвою Spin logic, це торгова марка, якою RTG володіє вже кілька років, але зовсім недавно почала використовувати. Компанія Realtime Gaming розпочала свою діяльність у 1990-х роках в Атланті, штат Джорджія, потім переїхала на Кариби, залишаючись на крок попереду драконівського законодавства у невизначеному правовому середовищі для онлайн-азартних ігор, зробивши найкращий вибір для свого розвитку.

Spin Logic Big Santa

Незабаром вони почали розробляти слоти в Австралії, де були створені такі легендарні ігри, як Achilles, Caesar's Empire і Cleopatra's Gold. У міру розвитку австралійського грального законодавства студії було перенесено в інше місце, і народилася RTGAsia. Без оголошення, платформа Chancers RTG почала випускати нові ігри під брендом Spin Logic – з Big Santa в якості принаймні 15-ї назви.